يكشنبه 15 تير 1399   02:42:27
09:241399/3/13
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت

با افزايش مجدد سرويس دهي 11 دستگاه تانکر مناطق نفت‌خيز جنوب در منطقه غيزانيه، توزيع آب آشاميدني توسط اين شرکت به 400 هزار ليتر در روز رسيد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، به منظور رفع مشکل آب آشاميدنی ساکنان بخش غيزانيه شهرستان اهوازتا زمان تکميل پروژه آبرساني به اين منطقه، 6 تانکر آبرساني در اختيار بخشداري غيزانيه و شرکت آب و فاضلاب روستايي استان قرار داده شده بود که با دستور مديرعامل شرکت ملي مناطق نفت‌خيز جنوب علاوه بر اضافه کردن 5 دستگاه ديگر، سرويس دهي آنها نيز افزايش يافت تا روزانه 400 هزار ليتر آب آشاميدني در اين بخش توزيع شود.

صنعت نفت همچنين در راستاي عمل به مسئوليت هاي اجتماعي خود، کمک به تأمين بخشي از اعتبار خط انتقال و ايستگاه پمپاژ جديد آب غيزانيه را به ميزان بيش از 25 ميليارد تومان به انجام رسانده است.

بر اساس این گزارش، بیش از ۴۲ میلیارد تومان از اعتبارات شرکت ملی نفت ایران در چهار سال اخیر به بخش‌های آبرسانی، عمران، آموزش و زیست‌محیطی غیزانیه اختصاص یافته است.

 20117/3

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب


کلمات کليدي
غیزانیه، آبرسانی، شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
ساخت مخزن گل حفاری در مناطق نفت‌خیز جنوب‬
  • 1399/4/14 شنبه ساخت مخزن گل حفاری در مناطق نفت‌خیز جنوب‬
    مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اعلام کرد: به همت کارکنان متخصص مدیریت تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌ها، ‫مخزن گل حفاری دکل‌های تعمیراتی به‌طور کامل با استفاده از امکانات و تجهیزات مازاد ساخته شد. ‬
طرح‌های مسئولیت اجتماعی به سمت توانمندسازی جوامع محلی جهت‌دهی می‌شود
عملیات آبرسانی به شهرک‌های مسکونی جم بدون وقفه ادامه دارد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید