جمعه 17 مرداد 1399   20:11:36
15:101399/4/13
مهار ۵۰ آتش‌سوزی با مشارکت شرکت نفت و گاز آغاجاری

شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری در بیش از ۵۰ عملیات مهار آتش در روستاها، جنگل‌ها و مراتع همجوار تأسیسات مشارکت داشته است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، سرپرست ایمنی، بهداشت و محیط‌زیست شرکت بهره‌برداری نفت و گاز آغاجاری گفت: در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی و با هدف حفاظت از محیط زیست همجوار تأسیسات، بیش از ٥٠ عملیات مهار آتش با حضور گسترده و فعال آتش‌نشانان این شرکت و پشتیبانی ناوگان ترابری انجام شد.

علی شکیباکیا افزود: با توجه به گرمای شدید هوا و وقوع آتش‌سوزی‌های گسترده در جنگل‌ها و مراتع همجوار تأسیسات، آتش‌نشانان این شرکت به همراه ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز با هماهنگی مسئولان شهرستانی به محل حادثه اعزام شدند.

به گفته وی، از ابتدای امسال تاکنون بیش از ٥٠ مورد آتش‌سوزی در نقاط مختلف شهرستان از جمله روستاهای بخش مرکزی، روستاهای بخش جایزان و روستای همجوار تأسیسات پارسی دره نی حادث شد که با حضور به‌موقع همکاران آتش‌نشان و پشتیبانی ماشین‌آلات و تجهیزات مورد نیاز از ایستگاه‌های آتش‌نشانی مستقر در منطقه، عملیات اطفای حریق با موفقیت انجام شده است.

شکیباکیا گفت:‌ در عملیات اطفای حریق جنگل‌ها و زمین‌های کشاورزی، همچنین ماشین‌آلات ترابری شامل لودر، بیل مکانیکی و کمپرسی با مجموع ۳۰ روز کاری مشارکت فعال داشته‌اند.

2/29743

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز آغاجاری، آتش سوزی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
افزایش پمپاژ آب به روستاهای مجاور تاسیسات نفت و گاز آغاجاری
ارائه خدمات عام‌المنفعه از سوی ناوگان ترابری شرکت آغاجاری
کمپرسور هوای ایستگاه تزریق گاز آغاجاری بازسازی شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید