جمعه 17 مرداد 1399   20:10:37
10:501399/4/14
نگاه ویژه شرکت پایانه‌های نفتی به بومی‎‌سازی تجهیزات و ساخت داخل

مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران از دیدگاه خاص این شرکت به ساخت داخل قطعات مورد نیاز صنعت نفت در سال جهش تولید خبر داد و گفت: ‌شرکت پایانه‌های نفتی نگاه ویژه ای به بومی‎ سازی تجهیزات و قطعات مورد نیاز صنعت نفت دارد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، عباس اسدروز در بازدید از کارگاه های مختلف برق، مکانیک و ابزار دقیق اداره تعمیرات صنعتی پایانه نفتی خارگ اظهار کرد: شرکت پایانه های نفتی ایران در کنار ایفای مسئولیت خطیر خود در حوزه ذخیره‌سازی، اندازه‌گیری و صادرات نفت خام و میعانات گازی، در زمینه بومی‌سازی و بروز کردن تجهیزات با حمایت حداکثری از توانمندی‎های داخلی نیز فعالیت گسترده‎ای دارد.
 
وی ادامه داد: در حوزه فنی و مهندسی، افزایش قابلیت اطمینان در تاسیسات و تجهیزات مطابق استانداردها و ضوابط فنی و مهندسی مدنظر است و  با تکیه بر توان داخل  در راستای نیل به اهداف تعریف شده تلاش می شود. 
 
مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران تصریح کرد : با توجه به اینکه ماموریت واحدهای فنی، حفظ وضعیت مطلوب تجهیزات و قطعات و تاسیسات صنعتی است، متخصصین و مهندسین امور فنی و بازرگانی شرکت با استفاده از توان داخل و شرکت های دانش بنیان  اقدام به طراحی، ساخت و بومی سازی تجهیزات مهم و مورد نیاز مناطق عملیاتی می کنند.

اسدروز افزود: کارت های الکترونیکی سیستم های اندازه گیری نفت، شیر چهارراهه سامانه‌ صحت سنجی سیستم اندازه گیری نفت خام  (پروور)، اکچویتور شیرآلات صنعتی، قطعات الکترونیکی و مکانیکی سیستم های اندازه گیری نفت با تلاش متخصصین شرکت پایانه های نفتی و استفاده از توان داخل ساخته شده که صرفه اقتصادی قابل توجهی برای شرکت داشته است.

2/29745
 

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی


کلمات کليدي
شرکت پایانه های نفتی ایران، ساخت داخل، بومی‎‌ سازی تجهیزات
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
اخبار مرتبط
تعمیر بازوی بارگیری نفت در خارک با توان داخل
تلاش صنعت نفت در شرایط کنونی کشور ستودنی است
تدوین و اجرای پروتکل بهداشتی پهلودهی نفتکش‌ها
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید