يكشنبه 15 تير 1399   01:50:24
08:581399/3/13
رئیس‌جمهوری:موفقیت‌های دولت در خودکفایی بنزین، گازوئیل و گاز برای مردم بازگو شود

رئیس‌جمهوری با اشاره به بعضی از پروژه‌های بزرگ ملی که در این دولت به ثمر رسیده، از جمله تداوم خودکفایی در تولید بنزین، گازوئیل و گاز، افزایش صادرات غیرنفتی و ... گفت: هر یک از این موفقیت‌های بزرگ سزاوار توجه ویژه رسانه‌ای است و باید برای مردم به‌خوبی بازگو شود.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، دکتر حسن روحانی، عصر دوشنبه (۱۲ خردادماه) در نخستین نشست برنامه‌ریزی برای تحقق شعار جهش تولید و تکمیل پروژه‌های کلان ملی ضمن تاکید بر عزم و اراده جدی دولت برای اتمام پروژه‌های کلان ملی گفت: اینکه رهبر انقلاب امسال را سال جهش تولید نامیدند نشان از این دارد که به‌توان دولت و ملت برای تحقق این شعار اعتماد داشته‌اند.

وی با بیان اینکه در دولت کارهای زیربنایی بسیار زیادی انجام شده است که برخی از آنها در کشور بی‌نظیر بوده است، افزود: تعیین شعار جهش تولید نشانه‌ای از توان ملت و دولت در تحقق شعار رونق تولید است.

رئیس جمهوری افتخارها و دستاوردهای دولت را از افتخارهای مجموعه نظام و مایه دلگرمی مردم برشمرد و از اینکه دستاوردهای دولت به‌خوبی‌ بیان نمی‌شود انتقاد کرد و گفت: سکوت و بازگو نکردن اقدام‌های دولت جفا به کل نظام و ملت است، این شایسته نظام اسلامی نیست که دستاوردها و اقدام‌های مثبت دولت برای مردم بازگو نشود.

روحانی با اشاره به بعضی از پروژه‌های بزرگ ملی که در این دولت به ثمر رسیده، از جمله تحول سلامت، همکاری سازنده با جهان، تداوم خودکفایی در گندم، بنزین، گازوئیل و گاز، افزایش صادرات غیرنفتی کشور، احیای دریاچه ارومیه، توسعه شرکت‌های دانش‌بنیان، شبکه ملی اطلاعات، آبادانی روستاها و ... تصریح کرد: هر یک از این موفقیت‌های بزرگ سزاوار توجه ویژه رسانه‌ای بوده و اگر این دستاوردها و آثار آنها برای مردم به‌خوبی بازگو بشود می‌تواند در افزایش اعتماد عمومی به کل نظام تاثیرگذار باشد.

2/29505

منبع: پایگاه اطلاع‌رسانی ریاست جمهوری


کلمات کليدي
رئیس جمهوری، خودکفایی، تولید بنزین، تولید گاز، حسن روحانی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
جاسک به پایگاه مهم صادرات نفت ایران تبدیل می‌شود
عملیات احداث خط لوله انتقال نفت خام گوره به جاسک با دستور رئیس‌جمهوری آغاز شد
تداوم عملیات تولید و تعمیرات سالانه سکوهای گازی پارس جنوبی
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید