يكشنبه 15 تير 1399   02:10:17
11:081399/3/12
تشکیل ساختار جدید مدیریت خطوط لوله در مناطق نفت‌خیز جنوب

مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب از تشکیل ساختار جدید مدیریت یکپارچه خطوط لوله (PIMS) در این شرکت خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، احمد محمدی اظهار کرد: ساختار جدید مدیریت خطوط لوله با موافقت مدیرعامل شرکت ملی نفت ایران و با عنوان «معاونت برنامه‌ریزی، هماهنگی، نظارت بر نظام انسجام خطوط لوله» زیرمجموعه مدیریت تولید مناطق نفت‌خیز جنوب رسما آغاز به‌کار کرده است.

وی هدف از تشکیل این ساختار را استقرار و عملیاتی کردن مدیریت انسجام خطوط لوله در شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب و شرکت‌های تابع عنوان کرد و افزود: به این ترتیب از این پس همه اقدام‌های مرتبط با خطوط لوله، برنامه‌ریزی، نظارت بر طراحی، اجرا و راه‌اندازی خطوط لوله جدید و راهبری، بازرسی، نگهداشت، تعمیر و ایمن‌سازی خطوط لوله موجود در پهنه عملیاتی مناطق نفت‌خیز جنوب به‌صورت متمرکز و منسجم از سوی این معاونت انجام خواهد شد.

میرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، تهیه و تکمیل، به‌روزرسانی و همسوسازی انواع دستورعمل‌ها و پروتکل‌های عمومی و اختصاصی با مطالعات ارزیابی و مدیریت ریسک خطوط لوله، تدوین دستورعمل‌های توپکرانی تمیزسازی و هوشمند خطوط لوله، بهینه‌سازی دوره‌های موجود و جاری‌سازی آن برای انواع خطوط لوله، تدوین دستورعمل‌های ایمن‌سازی، تعمیرات برنامه‌شده، پیشگیرانه و واکنشی خطوط لوله و تدوین دستورعمل‌های راه‌اندازی، بهره‌برداری، نگهداری و خارج کردن موقت یا دائم خطوط لوله را از جمله شرح وظایف این معاونت برشمرد.

2/29456

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب، خطوط لوله، مدیریت یکپارچه خطوط لوله، احمد محمدی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ساخت مخزن گل حفاری در مناطق نفت‌خیز جنوب‬
  • 1399/4/14 شنبه ساخت مخزن گل حفاری در مناطق نفت‌خیز جنوب‬
    مدیر تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌های شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب اعلام کرد: به همت کارکنان متخصص مدیریت تعمیر، تکمیل و خدمات فنی چاه‌ها، ‫مخزن گل حفاری دکل‌های تعمیراتی به‌طور کامل با استفاده از امکانات و تجهیزات مازاد ساخته شد. ‬
طرح‌های مسئولیت اجتماعی به سمت توانمندسازی جوامع محلی جهت‌دهی می‌شود
تلاش مناطق نفت‌خیز جنوب برای پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای زیر سایه تحریم‌ها
  • 1399/3/26 دوشنبه تلاش مناطق نفت‌خیز جنوب برای پیشبرد طرح‌های توسعه‌ای زیر سایه تحریم‌ها
    اجرای طرح‌های EPD و EPC، نگهداشت و افزایش تولید ۲۸ مخزن نفتی از سوی بزرگترین شرکت تولید کننده نفت ایران یعنی مناطق نفت‌خیز جنوب، فصل تازه‌ای از کار در این صنعت استراتژیک را رقم زده است. اما برخی اظهارات تحت عنوان مرخص کردن تعدادی از دکل‌های شرکت ملی حفاری ایران پرسش‌هایی را در این باره به وجود آورده است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید