يكشنبه 15 تير 1399   02:18:11
17:231399/3/7
آخرین وضعیت 6 پروژه عمرانی در غیزانیه اهواز/ احداث مجتمع آبرسانی با مشارکت آبفای استان خوزستان

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز در خصوص تشریح آخرین وضعیت پروژه های اجرایی و تکمیل شده در بخش غیزانیه اهواز در استان خوزستان، از اختصاص بالغ بر 173 میلیارد ریال تا کنون برای احقاق پروژه های آبفار، راه و شهرسازی، نوسازی مدارس و علوم پزشکی خبر داد.


 بابک دارابی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی NIOC ، با تاکید بر ضرورت توجه درخور و شایسته به موضوع عمران مناطق کم برخوردار استان خوزستان نظیر غیزانیه، به اجرای 6 پروژه عمرانی در این منطقه اشاره کرد و گفت: پروژه های احداث دبیرستان و  مدرسه ابتدایی در این بخش، احداث مرکز بهداشت، کمک به بهسازی جاده های این منطقه و راه های روستایی همه تکمیل و در مرحله بهره برداری قرار دارند و در حال حاضر پروژه احداث مجتمع آب رسانی به روستاهای غیزانیه با اعتبار  132میلیارد ریال و با مشارکت آبفای استان خوزستان در حال اجراست.

وی با بیان این که از میان 798 پروژه عمرانی تعریف شده برای استان خوزستان با اعتبار 15 هزار و 820 میلیارد ریال، تاکنون 367 پروژه تکمیل و به بهره برداری رسیده است و 431 پروژه باقیمانده با پیشرفت های فیزیکی متفاوت و بر اساس برنامه زمانبندی در حال پیگیر است.

دارابی افزود: تخصیص این مبلغ در راستای احقاق پروژه های آموزشی، ورزشی، بهداشتی، راه و شهرسازی، آب رسانی، برق رسانی و سایر پروژه های خدماتی در استان خوزستان بوده است.

مدیر نظارت بر طرح های عمرانی مناطق نفت خیز خاطرنشان کرد: پروژه ساخت مجتمع آبرسانی با مشارکت آبفای استان خوزستان در سال 99، همچنان مانند سنوات گذشته در فهرست اولویت های تخصیص اعتبار این مدیریت قرار دارد.

کلمات کليدي
مسئولیت اجتماعی، غیزانیه
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
طرح‌های مسئولیت اجتماعی به سمت توانمندسازی جوامع محلی جهت‌دهی می‌شود
بهسازی جاده‎ روستایی منطقه سلیران به همت نفت و گاز مسجدسلیمان
توزیع هزار بسته معیشتی از سوی نفت و گاز مارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید