يكشنبه 15 تير 1399   01:19:27
12:391399/3/7
مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب تاکید کرد:پرداخت سهم مناطق نفتخیز جنوب در کمک مالی به اجرای پروژه آبرسانی غیزانیه

مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در امور پیگیری و اجرایی گفت: این شرکت تعهد خود نسبت به تامین بخشی از اعتبار پروژه آب‌رسانی غیزانیه به میزان ۱۲۰ میلیارد ریال را به انجام رسانده است.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، محمد خانچی اظهار داشت: پروژه آبرسانی به غیزانیه از سوی شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان در دست اجرا بوده‌است و مناطق نفت خیز جنوب در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، کمک به تامین بخشی از اعتبار این پروژه به میزان ۱۲۰ میلیارد ریال را بر عهده گرفت، که به تعهد خود در زمان مقرر عمل کرده است.

وی افزود: هرچند این شرکت وظیفه خطیر و ملی تولید پایدار سوخت و انرژی کشور را برعهده دارد و مطابق قانون  مجاز به اجرای مستقیم پروژه‌های عمرانی، بهداشتی، آموزشی و نظایر آن نیست، اما در راستای عمل به مسئولیت‌های اجتماعی خود، به صورت مستمر به دستگاه های متولی این حوزه ها کمک های مالی می‌نماید و این کمک‌ها متناسب با پیشرفت کار، به سازمان‌های مسئول تعلق می‌گیرد.

مشاور مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب در امور پیگیری و اجرایی افزود: در خصوص پروژه آبرسانی به غیزانیه نیز این شرکت در چند مرحله، کمک ۱۲۰ میلیارد ریالی مورد درخواست را به شرکت آب و فاضلاب روستایی استان خوزستان، در زمان مقرر تخصیص داده است.

خانچی گفت: این شرکت افزون بر کمک ۱۲۰ میلیارد ریالی به اجرای این طرح، با تامین ۶ دستگاه تانکر آب رسانی از سال ۹۴ تا کنون، به یاری مردم منطقه شتافته است.

وی تاکید کرد: براین باوریم که استحقاق مردم شریف این منطقه بیش از این است و امید است که با پیگیری های مقامات مسئول و کمک‌های موثری که صنعت نفت و برخی سازمان‌های دیگر انجام داده اند، اجرای این پروژه هر چه سریعتر به سامان برسد.

23048/4

 

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب


کلمات کليدي
آبرسانی به غیزاانیه، غیزانیه، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
طرح‌های مسئولیت اجتماعی به سمت توانمندسازی جوامع محلی جهت‌دهی می‌شود
بهسازی جاده‎ روستایی منطقه سلیران به همت نفت و گاز مسجدسلیمان
توزیع هزار بسته معیشتی از سوی نفت و گاز مارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید