يكشنبه 15 تير 1399   02:51:57
12:101399/3/6
با حضور مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران؛آخرین وضعیت تولید، تاسیسات و پروژه‌های منطقه سیری بررسی شد

در بازدید مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران از منطقه سیری و سکوی نصر، آخرین وضعیت تولید، تاسیسات، پروژه‌ها، نیروی انسانی و ... مورد بررسی قرار گرفت.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، علیرضا سلمان‌زاده پس از بازدید از سکوی نصر، از نیروگاه و تاسیسات مربوطه، تاسیسات بهره‌برداری خشکی و اتاق کنترل، تاسیسات آب و بخار، اسکله صادراتی، تاسیسات تقویت فشار گاز سلمان، کارخانجات NGL و مخزن شماره 2، همچنین کمپ مسکونی اسفند، ایلام و نصر بازدید و از نزدیک در جریان روند فعالیت‌ها قرار گرفت.

همچنین مسایل و چالش‌های منطقه سیری و سکوی نصر از سوی امیر نیکبخت، رییس منطقه سیری و سایر مسئولان بیان و در مورد راهکارهای آن بحث و تبادل نظر شد.

موافقت و مساعدت برای فعال شدن هر چه بیشتر اجرای پروژه‌های فنی، مهندسی، خدماتی و پشتیبانی با حمایت همه‌جانبه مدیرعامل و سایر مدیران ستادی از دستاوردهای این بازدید بود.

​​​​در ادامه سلمان زاده و هیئت همراه با حضور در گلزار شهدای گمنام جزیره سیری، با اهداء دسته گل و عطرافشانی آن را غبارروبی کردند.

گفتنی است، مدیر امور تولید، مدیر امور فنی، مدیر مهندسی ساختمان و رییس حراست شرکت نفت فلات قاره ایران در این بازدید مدیرعامل این شرکت را همراهی می‌کردند.

20074/3
کلمات کليدي
شرکت نفت فلات قاره، سیری، سکوی نصر
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
تعمیر اساسی قطعات چاه‌های تولیدی سکوهای نصر و ایلام
نوسازی تاسیسات در دستور کار شرکت نفت فلات قاره
ضربه‌گیرهای سکوی دریایی ایلام طراحی و نصب شد
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید