چهارشنبه 14 خرداد 1399   18:25:27
18:581398/8/14
مدیرعامل شرکت متن تاکید کردلزوم انجام کار جهادی و تعهد ملی برای تکمیل به موقع طرح انتقال نفت گوره-جاسک

مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه نفت گفت: برای تکمیل به موقع طرح انتقال نفت گوره-جاسک نیاز به کار جهادی و تعهد ملی در تمامی بخش ها داریم.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، تورج دهقانی صبح امروز (سه شنبه، 14آبان) در نشست هم اندیشی مدیرعامل و مدیران ارشد شرکت متن با مشاوران، تامین کنندگان تجهیزات و پیمانکاران طرح راهبردی خط لوله انتقال نفت خام گوره- جاسک با اشاره به ضرورت و اهمیت برگزاری چنین جلساتی، گفت: رعایت نظم، همفکری و مشورت بسیار مهم است و باید در کنار رعایت اصول فنی و حرفه ای، اصول دیگری را نیز برای تشدید جدّیت در کار اضافه کنیم.

وی با تاکید بر لزوم انجام کار جهادی در شرایط فعلی، افزود: از نظر ما نباید طرح ها به دلیل در دسترس نبودن تجهیزات و کالا ها متوقف شوند؛ اگر می توانیم تجهیزی را در درون کشور تولید کنیم نباید لحظه ای برای انجام این کار درنگ کرد؛ باید متخصصان را در جریان نیازها بگذاریم و به آنان اعتماد کرده و فرصت دهیم تا تجهیزات را در داخل کشور تولید کنند. خوشبختانه طرح خط لوله گوره- جاسک نیز با اتکا به همین توان داخلی پیش می رود.

دهقانی تصریح کرد: طرح خط لوله انتقال نفت به پایانه جاسک، طرحی عظیم، ملی و راهبردی بوده و با عوامل متعددی مواجه است، بنابراین نباید با ایجاد بوروکراسی های اضافی بر محدودیت های این طرح بیفزاییم بلکه باید تا جای ممکن موانع را از سر راه برداریم.

مدیرعامل شرکت متن پس از شنیدن مشکلات و دغدغه‌های پیمانکاران و تأمین کنندگان، گفت: ما با دغدغه های مشاوران، تامین کنندگان تجهیزات و پیمانکاران بیگانه نبوده  و تلاش می کنیم تا راه حل های مناسبی در زمان کوتاه پیدا کنیم.

وی افزود: اگر در زنجیره این طرح راهبردی حلقه ای درست کار نکند، به طور قطع نتیجه نهایی مطابق میل و زمان تعهد شده محقق نخواهد شد؛ هر پیمانکار یا سازنده، حلقه ای از زنجیره این طرح مهم بوده و جدا از شرح وظایف قراردادی، تعهدی ملی در راستای کاهش هزینه های مقاومت در برابر اقدامات ظالمانه دشمنان متخاصم این مرز و بوم، بر دوش دارد.

1/27976
کلمات کليدي
شرکت مهندسی و توسعه نفت، گوره جاسک، شرکت متن
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
خط لوله گوره-جاسک، تبلور عزم ‌ملی
اهم دستاوردهای واحد HSE&PD طرح گوره - جاسک تشریح شد
تامین بیش از 90 درصدی کالاهای مورد نیاز احداث مخازن نفت طرح گوره-جاسک در داخل کشور
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید