چهارشنبه 14 خرداد 1399   16:20:11
12:501398/8/4
شرکت مارون ۷۰۰ بسته نوشت افزاری به دانش آموزان کم‌ بضاعت اهدا کرد

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون از تامین ۷۰۰ بسته نوشت‌ افزاری برای دانش‌آموزان کم برخوردار بخش‌های باوی، غیزانیه و رامشیر خبر داد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، حمید کاویان ضمن تاکید بر حمایت همه‌ جانبه از اقشار کم‌ بضاعت به ویژه مجاوران تاسیسات عملیاتی، گفت: این بسته‌ ها شامل کیف و دیگر اقلام نوشت‌ افزاری به دانش‌آموزان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی در مناطق مسکونی حوزه عملیاتی شرکت اهدا شد.

وی با بیان اینکه شناسایی این دانش‌ آموزان و هماهنگی‌ های لازم با کمک نهادهای اجرایی منطقه از جمله فرمانداری رامشیر و بخشداری‌ های باوی و غیزانیه صورت گرفته است، اظهار کرد: خوشبختانه همدلی و همکاری فرمانداران و بخشداران مناطق مجاور واحدهای عملیاتی، مسیر ما را در ارائه خدمات بهینه به مردم هموار ساخته است و امیدوارم توانسته باشیم گام مهمی برای رفع موانع تحصیل دانش‌آموزان کم برخوردار برداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون یادآور شد: چهار عدد مینی‌ بوس نیز به عنوان سرویس رایگان مدارس از طرف شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب به بخش‌های مرکزی رامشیر و مشراگه اختصاص یافته است.

3/27928

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
توزيع آب آشاميدني در غيزانيه به 400 هزار ليتر در روز افزایش یافت
تخصیص ۴۲ میلیارد تومان اعتبار نفتی به غیزانیه
مهار آتش‌سوزی جنگل‌های غیزانیه به همت نفت و گاز مارون
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید