17:211398/6/11

آزادگان پژوهشگاه صنعت نفت تجلیل شدند

به منظور تجلیل و تکریم از آزادگان سرافراز میهن اسلامی، رییس پژوهشگاه صنعت نفت با جمعی از همکاران آزاده این مجموعه روز یکشنبه (10 شهریور) دیدار کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه صنعت نفت، جعفر توفیقی در این دیدار ضمن قدردانی و تکریم رشادت های آزادگان دوران دفاع مقدس، گفت: زحمات شما در این دوران مورد احترام همگان است و يادآوري و ارج نهادن بر حماسه‌ هایی که شما برای کشور خلق کردید از رسالت های ما محسوب مي‌شود.

وی با اشاره به سخن رهبر انقلاب مبنی بر اینکه امروز هر فردی که تولید می کند، رزمنده محسوب می شود، تصریح کرد: ما هم خود را رزمنده می دانیم چرا که در مجموعه هایی نظیر پژوهشگاه صنعت نفت، تولید علم، دانش و فناوری صورت می گیرد.

توفیقی ادامه داد: بزرگترین دستاورد این بزرگداشت، یادآوری مسئولیت های سنگینی است که ما در قبال صنعت، مردم و کشورمان داریم و به طور حتم، بهترین پاسداری از زحمات شما در آن دوران، انجام وظايف افراد است تا بتوانیم شاهد سربلندی اسلام و ایران عزیز باشیم.

وی تصریح کرد: این روزها کهنه نخواهد شد و این مراسم باید در یادها و خاطرات حفظ شود تا چراغ راهی برای آیندگان باشد.

 18688/3
کلمات کليدي
پژوهشگاه صنعت نفت
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


پژوهشگاه‌های نفت و استاندارد تفاهم‌نامه‌ همکاری امضا کردند
ضرورت فعالیت تحقیقاتی مستمر و بلندمدت با استفاده از امکانات و توانمندی پژوهشگاه نفت
امکان بهره‌مندی نفت و گاز پارس از امكانات پژوهشگاه نفت در مسیر تحقق اهداف
  • 1398/8/21 سه‌شنبه امکان بهره‌مندی نفت و گاز پارس از امكانات پژوهشگاه نفت در مسیر تحقق اهداف
    رئیس پژوهشگاه صنعت نفت به جايگاه و امكانات این مرکز اشاره كرد و گفت: اين مجموعه از سرمايه‌هاي انساني، فكري، دانشي، فيزيكي و آزمايشگاهي ارزشمند و منحصر به‌فردي برخوردار است و براي بسياري از سازمان‌ها و نهادي‌هاي مختلف به عنوان مرجع محسوب مي‌شود و شركتي نظير نفت و گاز پارس مي‌تواند از تمامي اين امكانات در راستاي اهداف خود بهره‌مند شود.