چهارشنبه 14 خرداد 1399   16:53:35
13:231398/7/16
سفیر نروژ در ایران:
ایران در بخش فنی و تخصصی نفت پیشرفت‌های قابل قبولی داشته است

سفیر نروژ در ایران با اشاره به اینکه صنعت نفت و انرژی ایران در تلاش برای حفظ جایگاه خود در سطوح بین المللی است و این تلاش قابل تحسین است، گفت: ایران در بخش فنی و تخصصی نفت پیشرفت‌های قابل قبولی داشته است.


به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، لارس نوردم امروز (سه شنبه، 16 مهرماه) در نخستین روز از برگزاری پنجمین کنگره و نمایشگاه راهبردی نفت و نیرو ضمن سخنرانی در خصوص استراتژی سرمایه گذاری دولت نروژ  در حوزه نفت و انرژی، نسبت به آینده این صنایع در ایران ابراز امیدواری کرد و گفت: با توجه به شرایط کنونی ایران و وجود برخی محدودیت ها درعرصه جهانی، دست یافتن به سطح قابل قبول از سرمایه گذاری خارجی در پروژه های اولویت دار دشوار است.

وی افزود: با این وجود، ایران در بخش های فنی و تخصصی پیشرفت های قابل قبولی داشته است و در برخی وجوه نیز به خودکفایی هم رسیده است.

نوردم با تاکید بر نقش مهم توسعه منابع انرژی تجدیدپذیر، عنوان کرد: ایران می تواند در زمینه گسترش و توسعه انرژی های تجدیدپذیر هم به همین اندازه تلاش کرده و موفق باشد.

وی‌ همچنین برگزاری رویدادهایی مانند کنگره نفت و نیرو در راستای بررسی دقیق و موشکافانه مسایل مهم پیش روی نفت و انرژی را مفید خواند و بر ادامه آن تاکید کرد.

8/27611
کلمات کليدي
سفیر نروژ، کنگره نفت و نیرو
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
ارزش سرمایه انسانی صنعت نفت کمتر از نفت‌ ما نیست
  • 1398/7/16 سه‌شنبه مشاور رئیس مجلس: ارزش سرمایه انسانی صنعت نفت کمتر از نفت‌ ما نیست
    مشاور رئیس مجلس گفت: ارزش و قیمت سرمایه انسانی صنعت نفت ما از نفت ما کمتر نیست، چرا نباید بتوانیم این نیروها را نگه داریم؟ جایی صحبت شد که چگونه می‌توان کاری کرد که آنهایی که از نفت رفته‌اند جذب شوند و برگردند، بعد گفتیم بهتر است ابتدا تلاش کنیم همین نیروهایی را که هستند نگه داریم.
نفت در مقابل ضربه‌های تحریم مقاومت می‌کند/ تقویت ساخت داخل و ایجاد اشتغال و امید
فرآیند عرضه نفت‎خام در بورس انرژی کلید خورد/ عرضه ۱۰ هزار میلیارد ریال اوراق منفعت طی یک ماه آینده
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید