12:431398/5/22
با پیگیری شرکت پایانه‌های نفتی ایران
نخستین مجوز برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی دریایی کشور صادر شد

با تأکید مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، مجوز برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی دریایی به‌منظور تقویت و افزایش دانش و مهارت کارکنان شرکت دریافت شد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، برای نخستین‌بار در کشور مجوز برگزاری دوره‌های آموزش تخصصی دریایی از سوی شرکت پایانه‌های نفتی ایران برای دوره‌های افسر سرمهندس و مهندس افسر، مهندس دوم روی کشتی‌های با قدرت رانش کمتر از 3000 کیلو وات در سفرهای نزدیک به ساحل، دوره آموزشی افسر دوم روی کشتی‌های با ظرفیت کمتر از 500 تن، تطبیقی ملوان عمومی، افسر مهندس دوم در کشتی‌های زیر 3000 کیلووات و دوره ایمنی چهارگانه کشتی‌های بالای 500 تن، دریافت شد.

همچنین بر اساس این مجوز برگزاری دوره آموزشی کار بر موتورهای دریایی کشتی‌های با قدرت رانش کمتر از 750 کیلو وات در سفرهای نزدیک به ساحل و اطفا حریق آغاز شد.

در همین راستا رایزنی‌هایی با سازمان بنادر و دریانوردی برای اخذ پروانه فعالیت برای برگزاری دوره‌های لجستیک بندری در مرکز آموزش دریایی خارک صورت گرفته است.

علاوه بر این به دستور عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران، برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی الزامات HSE پیمانکاران برای کلیه کارکنان ناظر پروژه مطابق با دستورالعمل شرکت ملی نفت ایران انجام شد و اقدامات مرتبط با این موضوع با برگزاری دوره NEBOSH برای کارکنان HSE و دوره مدیریت پروژه حرفه‌ای (PMP)، برای کارکنان ناظر پروژه‌ها در مدیریت‌‌های مهندسی و ساختمان و برنامه‌ریزی تلفیقی و فنی صورت گرفت.

اخذ گواهینامه معتبر بین‌المللی ایزو 17025 (ISO/IEC 17025) از موسسه اعتبار دهنده بین‌المللی از دیگر فعالیت‌هایی است که با تأکید مدیرعامل شرکت پایانه‌های نفتی ایران در راستای تقویت و افزایش دانش و مهارت کارکنان و جایگاه این شرکت انجام شده است.

7/19558
 

منبع: روابط عمومی شرکت پایانه‌های نفتی ایران


کلمات کليدي
مجوز دوره تخصصی دریایی کشور، شرکت پایانه‌های نفتی ایران، عباس اسدروز
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
نسخه قابل چاپ
مقاله گزارش گفت و گو یادداشت


نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید
 


ارزیابی مثبت عملکرد پایانه‎های نفتی در مجمع عمومی شرکت ملی نفت ایران
۸ راهبرد کلان در حوزه پایانه‌های نفتی کشور تدوین شد
عباس اسدروز، مدیرعامل شرکت پایانه‎های نفتی ایران شد