جمعه 17 مرداد 1399   20:00:51
15:541399/3/31

توزیع هزار بسته معیشتی از سوی نفت و گاز مارون

شرکت‌ بهره‌برداری نفت و گاز مارون همسو با اجرای طرح رزمایش همدلی و کمک مؤمنانه، هزار بسته کمک معیشتی میان نیازمندان مناطق آسیب‌دیده عملیاتی توزیع کرد.


به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شرکت ملی نفت ایران، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهیدسپهبد قاسم سلیمانی شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون گفت: پس از آغاز رزمایش کمک مؤمنانه به دستور مقام معظم رهبری، مرحله سوم کمک‌ها که شامل تامین و توزیع بسته‌های معیشتی است، آغاز شد و خوشبختانه با همکاری و همدلی همه کارکنان شرکت به نحو مطلوبی انجام شد.

سلمان شفیعی افزود: این مرحله آخر از ارسال کمک‌ها در قالب رزمایش کمک‌های مؤمنانه به شمار می‌آید، اما بسیجیان شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مارون همواره و در قالب طرح‌های مختلف در بخش‌های بهداشتی، عمرانی و فرهنگی به خدمات‌رسانی در مناطق همجوار خواهند پرداخت.

2/29641

منبع: روابط عمومی شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب


کلمات کليدي
شرکت بهره برداری نفت و گاز مارون، بسته معیشتی، مسئولیت اجتماعی
 
امتیاز دهی
 
 

نسخه قابل چاپ
اخبار مرتبط
۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار نفت به پروژه‌های عام‌المنفعه خوزستان اختصاص یافت
قدردانی آبفای خوزستان از مساعدت نفت به طرح‌های آبرسانی
اختصاص ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نفتی به مناطق محروم
  • 1399/4/19 پنجشنبه اختصاص ۱۳ هزار میلیارد ریال اعتبار نفتی به مناطق محروم
    مدیر نظارت بر طرح‌های عمرانی مناطق نفت‌خیز شرکت‌ ملی نفت ایران با تاکید بر اینکه از سال ۹۲ تاکنون یک هزارو ۹۸۶ پروژه در قالب مسئولیت‌های اجتماعی تعریف شده است، گفت: از این تعداد یک هزار و ۹۹ پروژه با اعتباری بالغ بر ۱۳ هزار میلیارد ریال تکمیل شده و ۸۸۷ پروژه نیز در حال اجرا است.
نظرات
متن
موارد زير اختياري مي باشد
نام
سن
پست الكترونيك
شهر
كشور
متنی که در تصویر می بینید عینا تایپ نمایید